Szablon stworzony przez Arianę dla Wioski Szablonów | Technologia Blogger | X X X

27.2.18

O mnie

Kim jest Mroczna?
Mroczna to dziewczyna szukająca celu w życiu. Nie wie, co ze sobą zrobić; czy iść do pracy (i gdzie?) czy pójść na studnia (i na jaki kierunek?). W przyszłości chciałaby zostać pisarką, jednak za nim to nastąpi musi przełamać swoje lenistwo. Nie lubi zbytnio wychodzić na dwór, więc całe dnie spędza przed komputerem, oglądając Youtuberów oraz czytając blogi innych autorów. 

Dlaczego Mroczna?
Jeszcze będąc na blog onecie szukałam loginu, żeby stworzyć konto. Chciałam mieć bloga, na którym pisałam "książkę" fantastyczną. Ta historia miała być straszna ... mroczna. I stąd się to wzięło.
Na innym stronach używam też loginu Tenebri. Dokładnie nie pamiętam dlaczego go wybrałam. To słowo nic nie oznacza, jednak w formie Tenebris znaczy ciemność.

Kim tak naprawdę jestem?
Nazywam się Klaudia i pochodzę z Bełchatowa. Właśnie skończyłam szkołę, więc mam dużo wolnego czasu. Jestem nieśmiała. Typ marzycielki. Często rozmyślam, jak by wyglądało moje życie, gdybym żyła w innym świecie. 
Okiem Mrocznej to blog, w którym wstawiam recenzje książek, filmów czy seriali. Nie są one najlepsze, dlatego jeśli macie jakieś wskazówki możecie do mnie napisać.

Jak mam się skontaktować?
To proste;
Tutaj możecie do mnie napisać:  thetenebri@gmail.com
Możecie mnie też znaleźć na Twitterze, TumblrWattpadzie oraz na Lubimy Czytać (choć rzadko tam zaglądam). Także mam konto na Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz